Porcelana, ceramika i szkło

Od kilku lat zajmuję się ręcznym, artystycznym zdobieniem porcelany, ceramiki i szkła. Malowane przeze mnie przedmioty są wyjątkowe, doskonale nadają się na prezenty, pasują na każdą okazję, spełniając jednocześnie swoje funkcje użytkowe. O wiele bardziej smakuje ulubiony napój podany w pięknej filiżance. Wzornictwo, kolorystyka i tematyka są niepowtarzalne. Realizuję je na indywidualne i hurtowe zamówienia, do prywatnych kolekcji, galerii, firm, kurortów w kraju i za granicą. Profesjonalna technologia zdobienia porcelany zapewnia jej nietoksyczność i trwałość. Przedmioty malowane są specjalnymi farbami do szkła i porcelany. Następnie zdobienie musi schnąć przez kilka godzin i jest utrwalane termicznie przez około 40 minut. Po ostygnięciu filiżanka jest już gotowa do użytku.
Sposób mycia;
Ręcznie malowaną filiżankę/kubek myjemy pod bieżącą ciepłą wodą, miękką myjką, można dodać płyn do naczyń. Producent farb zastrzega aby nie narażać na długie namaczanie np. w zmywarkach, gdyż może to uszkodzić motyw.

Jeżeli chcesz komuś podarować kubek lub filiżankę z dedykacją, imieniem lub dowolnym tekstem napisz o tym w mailu do mnie.
Jeżeli podoba Ci się coś co zostało sprzedane, to nie problem. Dla Ciebie wykonam kolejny egzemplarz.
Możliwośc zamówienia całych zestawów, dowolnej liczby filiżanek, kubków itp.